Новини
День захисту дітей
![](../../../../../../media/cv56.png)
1 червня - Міжнародний день захисту дітей , прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.
У закладі для учнів початкової школи були проведені веселі розважальні заходи.Діти малювали,співали, танцювали, брали активну участь у конкурсах та змаганнях.
![](../../../../../../media/gh8.png)
Бажаємо, щоб кожна дитина в нашій країні була щаслива, захищена й
зростала під мирним небом України!
03.06.2024 | Aдмін
Вернутись назад