Новини
"Кольоровий тиждень"
![](../../../../../../media/image (6).png)
Вчителі та учні початкової ланки ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Кіблич цікаво, весело та пізнавально провели кольоровий тиждень. Кожен день цього тижня був присвячений відповідному кольору і мав свій девіз. Вчителі впровадили в практику з дітьми елементи кольоротерапії, розкрили значення кольорів, використали педагогічні можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей.
![](../../../../../../media/image (1)(2).png)
![](../../../../../../media/image (3)(1).png)
![](../../../../../../media/image (5).png)
Кольоровий тиждень у дітей викликав атмосферу творчості, емоцій, зацікавленості, експериментування та колірного відкриття.
Продовження тексту новини
26.05.2023 | Aдмін
Вернутись назад